وبلاگ

کفپوش موقت برای مستاجرین

کفپوش موقت

کفپوش موقت راهکاری جدید برای تنوع در دکوراسیون

کفپوش موقت همانطور که از نامش مشخص است به صورت ثابت و دائم نبوده و می توانید هر زمان که از کفپوش خانه خود خسته شدید، از آن ها استفاده کنید. این کفپوش ها نصب راحتی داشته و می توانید هر موقع که بخواهید آن ها را روی کف قرار داده و یا جمع آوری کنید. همچنین کفپوش موقت تنوع زیادی داشته که قبل از خرید باید آن ها را بشناسید تا انتخابی ایده ال داشته باشید.

چرا باید از کفپوش های موقت استفاده کنیم؟

کف خانه ها از نظر رنگ و جنس با یکدیگر متفاوت است. هر نوع کفپوشی که داشته باشید جلوه متفاوتی به دکوراسیون خانه شما خواهد بخشید. اگر به هر دلیلی از رنگ، طرح و حتی جنس کفپوش خود خسته شده اید، می توانید با کم ترین هزینه از کفپوش موقت استفاده کنید. با این روش در هر لحظه که بخواهید می توانید به کفپوش قبلی خود نیز دسترسی داشته باشید. این تنها مزیت کفپوش های موقت نیست.

اگر شما مستاجر هستید و می خواهید خانه ای با کفپوش های جذاب داشته باشید اما صاحبخانه راضی نمی شود، می توانید با کم ترین قیمت یک کفپوش زیبا برای خود داشته باشید. و از همه مهم تر زمانی که می خواهید خانه تان را عوض کنید، کفپوش را با خود ببرید و در خانه جدید از آن استفاده کنید. با استفاده از این روش همیشه در کنار اسباب و اثاثیه منزل کفپوش هایتان را نیز همراه دارید و در هر فضایی می توانید به سادگی از آن استفاده کنید.

کفپوش موقت برای مستاجرین

انواع کفپوش موقت کدامند؟

این کفپوش ها همانند نمونه های ثابت تنوع بسیار زیادی از نظر طرح و رنگ، شکل و جنس دارند که می توانید با در نظر داشتن متراژ و سبک دکوراسیون از آن ها استفاده کنید. انواع کفپوش موقت عبارتند از:

کاشی فرش ها

این مدل که نصب بسیار ساده ای داشته و در طرح ها و تم های رنگی مختلفی طراحی و تولید می شوند. از مصالح بازیافتی ساخته شده و آسیبی به محیط زیست نیز نمی زنند. قیمت بسیار مناسبی داشته و خرید آن ها مقرون به صرفه است. این کاشی ها به صورت تعداد به فروش می رسند و می توانید با در نظر داشتن مساحت محیط و ابعاد کاشی ها تعداد را تعیین کرده و سفارش دهید. کافی است آن ها را کنار یکدیگر چیده و با چسب به هم متصل کنید تا یک کفپوش خارق العاده داشته باشید. در صورت نیاز برای گوشه ها می توانید آن ها را برش دهید.

کفپوش وینیل

مهم ترین ویژگی مدل وینیل این است که ضد آب بوده و به راحتی تمیز می شود. اگر کف ساختمان شما ظاهر مناسبی ندارد می توانید به راحتی از این پوشش ها استفاده کنید. استفاده از این کفپوش ها برای سرویس های بهداشتی، آشپزخانه و استخر که با آب و رطوبت سر و کار دارند نیز مناسب است.

کفپوش موقت مخصوص منزل های اجاره ای

کاشی ها پیوسته

این کاشی ها که با نام کاشی های متصل نیز شناخته می شوند نصب بسیار ساده ای دارند. نیاز به هیچ چسبی نداشته و کافی است که کاشی ها را به یکدیگر وصل نمایید. طرح و رنگ های آن بسیار متنوع است. وزن سبکی داشته و بسیار منعطف هستند. مستحکم بوده و در مواقع نیاز نیز می توانید در کم ترین زمان و به راحتی آن ها را از کف جدا نمایید.

کفپوش لمینت

از دیگر انواع کفپوش موقت، لمینت یا همان پارکت لمینت ها هستند که جز شناخته شده ترین مدل ها بوده نصب ساده ای دارند که در کم ترین زمان انجام می شود. تنوع آن از نظر رنگ و طرح بسیار زیاد است اما در حالت کلی طرح های چوبی دارد و باعث می شود فضایی شکیل داشته باشید. برای هر خانه ای با هر متراژی و هر سبکی مناسب است. تمیز کردن آن نیز کار دشواری نیست و به سهولت قابل انجام است.

کفپوش موقت برای خانه های اجاره ای

راهنمای انتخاب کفپوش موقت برای منازل

اگر شما هم قصد خرید و اجرا کفپوش موقت برای خانه خود دارید در گام اول بهتر است مبلمان و سبک دکوراسیون خود را مشخص کنید. اگر قرار است تغییری در آن ایجاد دهید، قبل از انتخاب و اجرا دست به کار شوید. تناسب رنگی، سازگاری با متریال دکوراسیون، طرح و متراژ سالن از سری نکاتی است که در انتخاب کفپوش باید به آن توجه کنید. البته مقاومت و ماندگاری و از همه مهم تر قیمت را نیز نادیده نگیرید.

راهنما انتخاب کفپوش موقت برای مستاجرین

اگر مستاجر هستید قاعدتا دست شما برای انتخاب بسته بوده و گزینه های محدودی پیش رو دارید. اما باز هم جای نگرانی نیست و می توانید بهترین کفپوش را داشته باشید. از آنجایی که معلوم نیست خانه بعدی شما چقدر بزرگ تر باشد، بهتر است به سراغ کفپوشی با رنگ های روشن بروید. رنگ روشن هم برای خانه های کوچک مناسب است و هم برای خانه های بزرگ با این انتخاب دیگر نگران خفه بودن خانه نخواهید بود. مدلی از کفپوش ها را خریداری کنید که نصب و جدا سازی راحتی داشته باشند چرا که ممکن است سالی یکبار مجبور به تغییر مکان و نصب مجدد آن ها بکنید. سعی کنید نمونه ای را برگزینید که تمیز کردن راحتی داشته باشد تا برایتان دردسر ساز نشود. گذشته از همه این موارد باید قیمت و کیفیت را هم مد نظر قرار دهید.

نکته مهم: زمانی که مستاجر هستید و می خواهید کفپوش را بخرید سعی کنید کمی اضافه تر نیز تهیه کنید تا در صورت تعویض منزل، با کمبود مواجه نشوید. قطعا پیدا کردن دوباره همان کفپوش که عینا از مال شما باشد کار دشواری خواهد بود. از طرفی در صورتی که بخشی از آن دچار آسیب و یا خرابی شود، می توانید به راحتی تعویض کرده و جایگزین نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X